سیستم های تحت شبکه

نرم افزار هایک سنترال (HIKCENTRAL) هایک ویژن

000-1.jpg

هایک سنترال نسخه پیشرفته نرم افزار ivms5200 است که نسبت به نسخه رایگان خود یعنی ivms4200 دارای اپشن های بیشتری است.

هایک سنترال نسخه پیشرفته نرم افزار ivms5200 است که نسبت به نسخه رایگان خود یعنی ivms4200 دارای اپشن های بیشتری است. با استفاده از این نرم افزار کاربر به راحتی قادر به مدیریت دوربین های مداربسته هوشمند سری اسمارت خواهید بود. راهکار ارائه شده توسط هایک ویژن با نام هایک سنترال باعث پیوستگی یک سیستم نظارتی و امنیتی می شود. نرم افزار هایک سنترال به راحتی قابل نصب بوده و طرز استفاده از آن نیز بسیار آسان است. این سیستم حتی با تجهیزاتی از برندهای دیگر سازگاری داشته و از اینرو دارای کاربرد وسیعی است.

هایک سنترال دوربین هایک ویژن
از جمله امکانات این سیستم می توان به امکان پلاک خوانی(ANPR)، شمارش افراد، سازگاری با سیستم های اکسس کنترل و .. اشاره نمود. هایک سنترال Hikvision همچنین از استاندارد ONVIF تبعیت نموده و با سایر برندهایی که از این استاندارد پیروی می کنند سازگار است. پلتفرم هایک سنترال با کلیه تولیدات و محصولات هایک ویژن سازگاری داشته است  و از آنها پشتیبانی می کند.

هایک سنترال در توازن با هوشمندی
هایک سنترال یک راهکار ویدئویی و بیزینسی هوشمند است که ویژگی های هوشمندی را همچون تشخیص چهره، تطبیق چهره با جستجو در تصاویر، آنالیز شمارش افراد و … ارائه می کند. هایک سنترال با استخراج اطلاعات ارزشمند از دیتابیس موجود و گزارشدهی به مدیریت بیزینس شما از طریق ادغام با اکسس کنترل ها، مدیریت بهینه سیستم آلارم، کنترل ورود و خروج افراد در محل کار و …کمک می کند.

سازگاری با سایر سیستم ها
هایک سنترال از استاندارد باز ONVIF پشتیبانی می کند. این سیستم با اکثر برندهای مطرح و دوربین های تحت شبکه با استاندارد ONVIF سازگاری دارد.

دوربین های مدار بسته TurboHD هایک ویژن

دوربین های مدار بسته تحت شبکه هایک ویژن

دوربین های مدار بسته آنالوگ هایک ویژن