دستگاه ضبط کننده NVR هایک ویژن

راهنمای انتخاب دستگاه NVR

hefazatkala.ir(2).jpg

در این مطلب به صورت جداگانه راهنمای خرید محصولات هایک ویژن (راهنمای خرید دوربین، دستگاه‌های رکوردر DVR و NVR هایک ویژن) گنجانده شده است. دوربین ها و دستگاه های رکوردرهایک ویژن دارای ویژگی های اصلی هستند که می توانید بر اساس آن ها محصول مورد نظر خود را انتخاب نمائید. در این پارت راهنمای خرید دستگاه‌های ضبط NVR هایک ویژن مطابق با نیاز کاربر لحاظ شده است.

 تعداد کانال تصویر و صدا: دستگاه NVR نیز مانند DVR با تعدد کانال های 4، 8، 16، 32 و … تولید می شود. با توجه به اینکه دستگاهNVR هایک ویژن فاقد ورودی صدا است. برای ضبط صدای محیط باید از میکروفون استفاده کرد.

 پهنای باند: یکی از مباحث مهم در مورد دستگاه NVR پهنای باند ورودی آن است که در هنگام خرید باید به آن توجه نمود. زیرا چنانچه مجموع پهنای باند مصرفی دوربین ها بیشتر از ظرفیت پهنای باند ورودی دستگاه باشد سیستم با مشکل مواجه خواهد شد.

تعداد و ظرفیت هارددیسک: دستگاه NVR هایک ویژن نیز تعداد مشخصی از هارددیسک ها را پشتیبانی می کند. چنانچه نیاز به ضبط طولانی مدت تصاویر دارید باید از هارددیسک‌هایی با ظرفیت بالاتر استفاده کنید.

قابلیت POE : برخی از مدل های دستگاه NVR هایک ویژن از نوع POE هستند. در صورتی که NVR از نوع POE باشد می تواند علاوه بر انتقال اطلاعات برق لازم برای دوربین ها را نیز تامین نماید. POE بودن دستگاه NVR یک مزیت مهم محسوب می گردد به ویژه در پروژه های بزرگ که در پایین آوردن هزینه ها نقش مهمی خواهد داشت. 

دوربین های مدار بسته TurboHD هایک ویژن

دوربین های مدار بسته تحت شبکه هایک ویژن

دوربین های مدار بسته آنالوگ هایک ویژن